Busy do Niemiec Przemyśl

Oferujemy busy do Niemiec z Przemyśla, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Przemyśla to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec przemyśl

Busy do Niemiec z Przemyśla z adresu na adres

Jeżeli planujesz podróż do naszych zachodnich sąsiadów to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy nowoczesne busy do Niemiec z Przemyśla, które zabiorą Cię z wybranego adresu w Polsce do niemal każdej miejscowości w Niemczech. Przewozy do Niemiec z Przemyśla przebiegają w komfortowych warunkach, bezpiecznie i z doświadczonym kierowcą.

Przemyśl to miasto położone na podkarpaciu, ma ciekawą i unikalną historię. Jest w stylu secesyjnym, należy do najstarszych polskich grodów o potężnej liczbie zabytków. W miejscowości znajduje się wiele pomników i miejsc upamiętnienia, kamienic, zamków oraz ekspozycji militarnych. Wiele turystów przyciągają również imprezy, na których odbywają się koncerty oraz wystawy z rzemiosłem regionalnym. Można tu dostrzec pełno uroków województwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzimy usługi na najwyższym poziomie, w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń już dziś i przekonaj się sam!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Przemyśla? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Przemyśla wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Przemyśl – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Przemyśla do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Przemyśla do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę , w nocy z poniedziałku na wtorek oraz w czwartek rano. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy 22 a 24 w sobotę. W nocy z poniedziałku na wtorek między 1 a 3. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 6 a 8 nad ranem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Przemyśla do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.