Busy do Niemiec Wisła

Oferujemy busy do Niemiec z Wisły, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Wisły to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec wisła

Busy do Niemiec z Wisły z adresu na adres

Jeśli planujesz się wybrać do naszych zachodnich sąsiadów to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Przewóz osób do Niemiec z Wisły odbywa się w systemie door to door. Dojeżdżamy bezpośrednio na wskazany adres, a podróż przebiega w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Nasze busy do Niemiec z Wisłynowoczesne i bezawaryjne.

Górska miejscowość Wisła położona jest w województwie śląskim. Miasto to cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Niezależnie o jakiej porze roku odwiedzimy to miejsce różnorodność atrakcji nie pozwoli na nudę. Zimą zachęca osoby uprawiające sporty zimowe, odnajdą się tutaj miłośnicy narciarstwa czy snowboardu. Główną wizytówką miasta jest Skocznia narciarska „Malinka” im. Adama Małysza oraz pomnik z białej czekolady tego wybitnego skoczka. Latem natomiast można wybrać się na pieszą lub rowerową wycieczkę, a piękny zielony krajobraz z pewnością ten czas umili.

Nasze usługi są realizowane na najwyższym poziomie, posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, z chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Wisły? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Wisły wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Wisła – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Wisły do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Wisły do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek po południu. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 1 a  rano 3 (noc z soboty na niedzielę). We wtorek między 4 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 12 a 14 po południu. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Wisły do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.