Busy do Niemiec Żory

Oferujemy busy do Niemiec z Żor, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Żor to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec żory

Busy do Niemiec z Żor z adresu na adres

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy z nowoczesną flotą i wieloletnim doświadczeniem to zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Oferujemy przewóz osób do Niemiec z Żor jak i z pobliskich miejscowości ponieważ jeździmy z adresu pod adres. Nasze busy do Niemiec z Żor są komfortowe, trasa przebiega w miłej atmosferze i z wykwalifikowanym kierowcą.

Żory to miasto położone w województwie śląskim, są zlokalizowane przy ważnych szlakach komunikacyjnych – niedaleko autostrady A4 oraz przy autostradzie A1. Przebiega przez nie Park Krajobrazowy. Można tam podziwiać piękne widoki, zrelaksować się oraz spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Atrakcje w Żorach są różnorodne – warto zobaczyć rynek, muzeum czy zwiedzić westernowy park rozrywki.

Zapewniamy bezpieczną oraz zoptymalizowaną trasę by dotrzeć jak najszybciej do celu w atrakcyjnej cenie! W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Żor? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Żor wynosi 530zł lub 115 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Żory – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Żor do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Żor do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 4 a 5 rano. We wtorek między 8 a 9. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 16 a 17 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Żor do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.