Busy do Niemiec Kielce

Oferujemy busy do Niemiec z Kielc, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Kielc to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec kielce

Busy do Niemiec z Kielc z adresu na adres

Busy do Niemiec z Kielc jeżdżą z adresu na adres wskazany przez pasażera. To idealna forma transportu dla pasażerów chcących podróżować w celach zawodowych lub prywatnych. Przewóz osób do Niemiec z Kielc jest gwarancją bezawaryjnej i punktualnej formy transportu.

Kielce to idealne miasto do spędzania wolnego czasu. Posiada malownicze krajobrazy, piękna przyroda zachęca do przebywania na łonie natury. Znajdą się tu również liczne zabytkowe kościoły, bazyliki, murale oraz deptak. Miasto rozwija się również poprzez organizację licznych Targów. Hala na której jest organizowane przedsięwzięcie jest w stanie pomieścić bardzo dużą liczbę osób, dzięki temu oprócz mieszkańców Kielc można spotkać również przejezdnych.

Stawiając na naszą firmę transportową zapewniamy przejazd w miłej atmosferze zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Posiadamy długoletnie doświadczenie i zachęcamy do współpracy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Kielc? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Kielc wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Kielce – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Niemiec z Kielc?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Kielc do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 2 w nocy. We wtorek między 4 a 7 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 11 a 13.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Kielc do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.